Victoria Beckham “thyen” internetin me këtë foto

Për vite të tëra ajo thuajse kurrë nuk buzëqeshte në publik, duke dhënë përshtypjen e mungesës së ndjenjës së humorit.

Por kohët e fundit Victoria Beckham na ka çuditur me sensin e saj të humorit. Të enjten ajo theu internetin me një postim sa provokues dhe argëtues në Instagram.

LEXO EDHE  Zbulohet emri i konkurrentit të "Për'puthen" që do marrë pjesë në "Big Brother VIP" (Foto)

Stlistja 41-vjeçare ka postuar këtë imazh me njërën këmbë në ajër, duke treguar edhe elasticitetin e trupit të saj.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here