Rovena Stefës i ofrojnë 1 milion USD si aktore porno, ja si “tallet” me mediat dhe fansat

Kjo është gënjeshtra e këngëtares Rovena Stefa për ditën e sotme, 1 Prilli.

“Hej miq, NEW…….
Pas albumit te fotove erotike, Nje Produksion i famshem amerikan i filmave me pulle te kuqe me ka ofruar 1,000,000 dollare te bej bashkepunim. Si mendoni, a te them po a jo,“, diçitura e një fotoje që Rovena Stefa ka shfaqur në profilin e saj personal në Facebook. Duket se Rovena ka dashur që të bëjë një shaka lidhur me datën e sotme e cila njihet si dita e gënjeshtrave.

LEXO EDHE  Gafa e vajzës së ish-deputetes: Shqipëria e ka shpallur Pavarësinë në vitin 1992

Më vonë duke marrë shkrimin në një prej mediat online që kishte botuar ofertën e saj si aktore porno,  ajo ka thënë se ka bërë shaka.

“Gezuar 1 Prillin Fansat e mi te dashur! Flm per te gjitha keshillat pro e kunder, ishte nje shaka e vogel, besoj nuk me merziteni, se nuk ishte genjeshter e keqe. Ju don Rovi te gjitheve pa perjashtim, edhe mediat tona i flm shume, ishte thjesht 1 Prilli! Take it easy!

rovenaa

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here