Rama dhe deputetët para takimit të Nivelit të Lartë (Fotolajm)

Në foto shihen se deputetët janë bërë bashkë për një kafe përpara tryezës së Nivelit të Lartë me Komisionerin për Zgjerim Johanes Hahn.

Kryeministri Rama duket i bezdisur nga kamerat dhe fotografët, ndërkohë që pranë tij afrohet ministri Tahiri dhe ministri Manjani.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here