Motra e Taulant Ballës: Turp për këta njerëz që votova

Motra e deputetit socialist Taulant Balla, Alba Balla ka reaguar ashpër në rrjetet sociale në lidhje me ndalimin e një prej aktivistëve të opozitës.

Bashkëshortja e Grigels Muçollarit, i cili u arrestua nga policia gjatë protestës së opozitës kundër betonizimit të Parkut të Liqenit, ka postuar në faqen e saj në Facebook një shkrim, i cili bënte fjalë për arrestimin e aktivistit.

Komentuesi i parë në postimin e Erinda Alija (bashkëshortja e Grigels Muçollarit) është motra e deputetit socialist Taulant Balla, Alba, e cila shkruan se i vjen turp për këta njerëz që ka votuar.

LEXO EDHE  Zgjedhjet e 21 Prillit/ Raporti final i OSBE: Të rishikohet kuadri ligjor, ti paraprihet një procesi të hapur konsultimi

Motra e Taulant Ballës, shkruan nga profili me emrin Paris Alba, i cili është përdorimi i dy emrave, vajzës së saj të vogël Paris dhe emri i saj Alba.

Në komentin e saj, motra e Taulantit thekson e ndinjuar se i vjen turp për ata që ka votuar.

grigels-mucoPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here