Vetëvaret 71- vjeçari, vuante nga depresioni

Një kryefamiljar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë si pasojë e depresionit. 71- vjeçari ka varur veten në banesën e tij në fshatin “Biçakaj i Vjetër” Lushnje.

Policia ka njoftuar se Refit Zeqo u gjet pranë banesës së tij nga familjarët. Ata treguan në polici se ai ishte vetëvarur dhe kur e panë nuk kishte shenja jete. Burime nga policia thonë se vetëvarja ka ndodhur kur nuk ka patur njerë në shtëpi. “Nga veprimet e kryera rezultoi se vetëvarja është kryer në kushtet e depresionit, kur familjarët nuk ishin në banesë”­ njofton policia. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnje.

LEXO EDHE  Krim në familjen shqiptare/ Burri vret me thikë gruan


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here