30-vjetori epik i Lady Gaga-s dhe dhurata 25.000 $ (Foto)

Lady Gaga i ka thënë mirupafshim tprefiksit me 20 me një festë epike ditëlindjeje.

Këngëtarja mbush sot plot 30 vjeç dhe ka festuar mbrëmjen e djeshme në No Name Club në Hollywood në shoqërinë e miqve të saj si Taylor Swift, Lana Del Rey, Kate Hudson, Pharrell, Chrissy Teigen, Jon Legend e shumë të tjerë.

Një festë e cila ka përfshirë shumë kërcim dhe gjithashtu një performancë nga vetë Lady Gaga.

LEXO EDHE  U zu me Leonora Jakupin për Elvana Gjatën? Valdrin Sahiti zbulon si qëndron e vërteta

Sipas TMZ, pjesa më kulminante e ditëlindjes ka qenë një dhuratë e marrë nga Gaga e cila konsistonte në një vizatim të quajtuar “Dancing Feet” të realizuar nga mbreti i pop-it , njëkohësisht idhulli i artistes, Michael Jackson në vitin 1990-të. Vizatim ky i cili mesa kuptuam arrin vlerën e 25 mijë dollarëve.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here