Chrissy Teigen me veshje pas trupit, pavarësisht barkut të rritur

Ajo ishte veshur në të bardhë për të festuar bashkë me shoqen e saj Kim Kardashian të shtunën.

Por të martën në ditëlindjen e princeshës së muzikës, Lady Gaga, e cila mbushi 30 vjeç, u paraqit krejt ndryshe.

LEXO EDHE  VIDEO/ E pazakontë në fushën e lojës, qeni rrëmben topin dhe “driblon” lojtarin

30-vjeçarja ka treguar stilin e saj të lindjes me një palë sutjena me dantella të zezë që përputheshin me pantollonat e saj të ngushta, duke treguar qartë barkun e rritur.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here