Largohet Agron Duka nga PR, merr drejtimin e Partisë Agrare

Deputeti Agron Duka është larguar përfundimisht nga Partia Republikane duke rrëzuar kështu të gjitha dilemat për një pakënaqësi ndaj kësaj force politike.

Duka do të marrë drejtimin e Partisë Agrare Ambjentaliste të Lefter Xhuvelit, ndërkohë që zyrtarizimi pritet që të bëhet sot.

Boldnews.al paralajmëroi që në datën 17 mars largimin e Agron Dukës nga partia e Fatmir Mediut dhe arsyet e një vendimi të tillë.

https://boldnews.al/2016/03/17/ekskluzive/agron-duka-largohet-nga-mediu-pritet-te-behet-kryetar-partise-se-xhuvelit/

LEXO EDHE  "Ballkani i hapur", Berisha: Nismë që e çon Ballkanin drejt hapësirës euroaziatike


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here