Foreign Policy News: Koço Kokëdhima dhe Ditmir Bushati bëjnë pastrim parash

Të tjera akuza nga Foreign Policy News.

“Refuzimi i përhershëm i zotit Rama për të dënuar skemat e pastrimit të parave të Koço Kokëdhimës, refuzimi për të mos përjashtuar nga partia kriminelë ordinerë si Arben Ndoka dhe Armando Prenga, (tashmë ish anëtarë të parlamentit) i cili prej gjashtë muajsh vazhdon t’i fshihet drejtësisë; dhe refuzon investigimin e skemës së pastrimit të parave nga ministri i tij i jashtëm Ditmir Bushati që është ndotësi më i madh i ajrit në Shqipëri”.

LEXO EDHE  Lëvizte me drogë në makinë, arrestohet 23-vjeçari në Berat


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here