Foto/ Ja ku jetonin tre terroristët e Brukselit

Ky është apartamenti ku kanë jetuar tre terroristët e sumlmit në Bruksel. “Daily Mail” ka publikuar foto nga apartamenti të kamikazëve që shpërthyen veten në erë në aeroportin Zeveantem dhe në metro.
Terroristët Najim Laachraoui, Khalid Bakraoui dhe vëllai i tij Ibrahim Bakraoui përgatisnin bomba me gozhdë e me vida.
Fotot u realizuan nga ana e policisë belge pasi hynë në apartament, i cili gjendej në lagjen “Shaerbek” të Brukselit.

LEXO EDHE  Video shokuese/ Një burrë i panjohur i futi drogë në alkool, ja si "çmendet" adoleshentja

Shihni se ku jetuan terroristët dhe ku ata mundën të përgatisin bombat me gozhdë dhe me vida.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here