Kultivonte kanabis në Pub, arrestohet ‘kopshtari’ shqiptar

Zbulohet një tjetër mënyrë e kultivimit te hashashit. Një shqiptar në Angli ka gjetur një mënyrë tjetër për aktivitetin e paligjshëm. Policia e qytetit të Suindonit në Angli mbeti e shokuar kur theu derën e një pub-i të mbyllur dhe brenda tij ishte një shqiptar.

LEXO EDHE  "Ballkani i hapur", Berisha: Nismë që e çon Ballkanin drejt hapësirës euroaziatike

Sipas mediave britanike, në dhomat e sipërme të pub-it ata zbuluan një punishte të vërtetë kanabisi. Pub-i Meerkat ishte i njohur në qytet prej vitesh, por tashmë ishte mbushur me kanabis.

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here