Video/ Ja si i drejtohet Gent Bejko Ramës, “Si ty edhe unë do shisja po***ë, parqe e piktura”

Aktori Gent Bejko e ka ironizuar punën e kryeministrit, Edi Rama, nëpërmjet një video postuar në faqen e tij Facebook. “Nuk dua të flas me shumë se do të kuptohemi gjithmonë e më pak”, e ka nisur citimin e tij në lidhje me videon.

Në këtë mesazh me figurë e audio aktori Bejko, si shoqëri civile por edhe si artist i shpreh Ramës të mësojë se si qeveriset një vend. Në këtë video ai lë të kuptojë edhe dëmin që Bashkia e Tiranës po i bën Parkut të Liqenit me ndërtimin e Këndit të Lojrave.

LEXO EDHE  "Rekordi" i Jotit të QSUT-së, 4 tendera pa garë dhe konkurencë OES Distrimed, me vlerë totale 3 miliardë lekë

https://www.youtube.com/watch?v=0kdTQU8u7dg&feature=youtu.be

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here