Sulmohen me sëpatë dy policë në Shkup

Në tentativë për të kapur 26-vjeçarin A.A e dënuar me burg, dy policë janë sulmuar prej tij me sëpatë.

I kërkuari nga policia ka kërkuar dhe ndihmën e dy shokëve të tij.

Më pas R.B me sëpatë ka sulmuar policët me qëllim për të parandaluar arrestimin e A.A. Nga sulmi janë plagosur dy policë, të cilët janë transferuar në spitalin e Shkupit, ku u është dhënë ndihma mjekësore. mësohet se të tre shtetasit nga Shkupi janë arrestuar nga policia për tentativë vrasje me sëpatë ndaj dy efektivëve të policisë.

LEXO EDHE  Vdekja e emigrantes 18-vjeçare, motra e saj i bën dedikimin prekës: O shpirt i motrës, a pate shumë dhimbje...

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here