Foto/ Angela Martini më “ëmbël” se kurrë më parë

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini, nuk ndalet së surprizuar publikun në çdo dalje të saj. Ajo përdor më tepër rrjetin e saj “Instagram” për të nxjerrë çdo foto në çdo moment të ditës e në çdo aktivitet që merr pjesë.

Kësaj rradhe ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një look të thjeshtë por që i jep asaj një “ëmbëlsi” në fytyrë.

LEXO EDHE  Katër të vërteta për jetën e jashtëzakonshme të superyllit Amy Winehouse

Shpesh, jemi mësuar ta shohim modelen me shfaqje seksi dhe provokuese. Por, mesa duket Agela ka dashur që të godasë në shenjë kësaj rradhe tek publiku.

Modelja Angela Martini është ndër femrat më atraktive dhe sexy shqiptare.

angelaa

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here