Tirana përgjaket, Rama shkruan statuse për ndeshjen

Kryeministri Edi Rama, gjate nje konference te perbashket shtypi, me homologun e tij italian Matteo Renzi, i cili ndodhet per nje vizite zyrtare ne Tiranes./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, during a press conference with Italian counterpart Matteo Renzi, who is on an official visit in Tirana.

Kryeministri Edi Rama ka shkruar dy statuse lidhur me ndeshjen Bayern Munich – Juventus.

Më herët Rama shkroi se ishte me Juventusin, ndërsa tanimë që Bayern ka përmbysur gjithçka shprehet se gjithsesi ia vlejti sakrifica.

Ndërsa Rama shkruan statuse për ndeshjen e Ligës së Kampioneve, në Tiranë ndodhi një plagosje dhe një vrasje. Plagosja ndodhi tek “Komuna e Parisit” ku iu zu prita një biznesmeni, kurse vrasja në ish-Bllok, ku u ekzekutua një ish-efektiv policie

Të shumta kanë qenë edhe komentet e njerëzve lidhur me statuset e futbollit të kryeministrit.

(Bolodnews)

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here