Ja si u dhunuan protestuesit e shoqërisë civile tek Liqeni (VIDEO)

Shoqëria civile deklaroi sot se përfaqësues të firmës së ndërtimit që po betonizon parkun e liqenit dhunuan 3 protestues. Kjo ngjarje është filmuar nga vetë aktivistët që e kanë publikuar videon në Youtube. Megjithëse është errësirë dëgjohen qartë thirrjet dhe të bërtiturat.

LEXO EDHE  VIDEO/ 75 mijë lekë për një master te Juridiku, studentët në protestë: Të përgjysmohet tarifa

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here