VIDEO +18/ Orgji në burgun e sigurisë së lartë

Pamjet e mëposhtme janë filmuar në një burg të sigurisë së lartë.

Disa striptiste janë paguar për të argëtuar 200 të burgosur në burgun Izalco në El Salvador.

Të burgosurit thanë se kanë marrë leje për të organizuar festën, por sipas autoriteteve diçka e tillë nuk është e vërtetë dhe kanë nisur një hetim për ngjarjen.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here