E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Zyrtare

Etiketim: zyrtare

20 zyrtarë policie rezultojnë si të përfshirë në ish-Sigurimin e Shtetit

Të paktën 20 zyrtarë të policisë rezultojnë se janë të përfshirë në ish-Sigurimin e shtetit. Burime pranë autoritetit të dosjeve thanë se deri më...

Edhe drejtues të lartë/ 20 zyrtarë policie kanë qenë ish-sigurimsa

Të paktën 20 zyrtarë të policisë rezultojnë se janë të përfshirë në ish-Sigurimin e Shtetit. Burime pranë autoritetit të dosjeve thanë për A2CNN se deri...

Zyrtare/ Albion Avdijaj firmos me Tiranën, detajet e kontratës

Albion Avdijaj është zyrtarisht futbollist i ri i Tiranës dhe këtë e kanë konfirmuar vetë kampionët e Superligës. Sulmuesi 26-vjecar ka firmosur kontratën që e...

SHBA/ Zyrtarët i bien alarmit për përhapjen e shpejtë të virusit

Shtetet e Bashkuara vazhdojnë të shënojnë rritje dramatike në numrin e rasteve të infeksionit me COVID-19. Shteti i Floridës pati 11458 raste të reja...

“Sa burg parashikon Kodi Penal?”/ Paloka: Zyrtarët e Ramës pranuan krimin...

Një ditë pasi Kuvendi miratoi disa ndryshime në Kodin Penal, ku parashikohen një sërë dënimesh për ata që thyejnë karantinën në këtë kohë pandemie,...

Zyrtare/ Kriza financiare nga coronavirusi, Barcelona konfirmon uljen e pagave

Bordi drejtues i Barcelonës ka diskutuar masat që duhet marrë për të minimizuar dëmet ekonomike, në kohën kur të gjithë bota po përballet me...

Dy zyrtarë të policisë së Durrësit me Covid 19, njëri niset...

Dy punonjës të Drejtorisë së Policisë së qarkut Durrës kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Teksa njëri prej tyre, me detyrë shef i burimeve njerëzore është...

U arrestuan pas tërmetit tragjik, Apeli liron zyrtarët dhe ish-zyrtarët (Emrat)

Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën e sigurisë për disa prej zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të arrestuar pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit, si përgjegjës...

Zyrtare/ Eriksen prezantohet te Interi, ja fjalët e para si zikaltër

Nëpërmjet rrjeteve sociale dhe faqes zyrtare, zikaltrit kanë zyrtarizuar afrimin e danezit, i cili ka nënshkuar një kontratë deri në vitin 2024 me klubin...

Nga ish-drejtori i ALUIZNI-t te numri 2 i PS-së, zbardhen emrat...

Zbardhen disa nga emrat e personave të shoqëruar sot në Policinë e Durrësit, pasi prokuroria ka prerë 17 urdhërarreste për disa funksionarë në institucione...

Zyrtare/ Derbi Partizani-Tirana do luhet në “Air Albania Stadium”

Do të jetë “Air Albania Stadium” teatri i madh i ndeshjes më të rëndësishme të kampionatit shqiptar, derbit mes Partizanit dhe Tiranës, që sheh...

Zyrtare/ Mourinho trajner i Tottenham Hotspur

Jose Mourinho është trajneri zyrtar i Tottenham. Drejtuesit e klubit londinez vendosën të shkarkojnë Maurizio Pocchettinon mbrëmjen e djeshme ndërsa pak më vonë, nëpërmjet një...

Zyrtare/ Tottenham shkarkon Mauricio Pochettino

Pas pesë vitesh në krye të Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino nuk do të jetë trajner i londinezëve. Konfirmimi ka ardhur nga presidenti i "gjelave", Daniel...
WhatsApp DENONCO