E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Zhdukje

Etiketim: zhdukje

Shqiptari i zhdukur prej 10 ditësh në Greqi/ Emri

Një shqiptar rezulton i zhdukur në Greqi prej 10 ditësh. I zhdukuri është Andon Gogo, 56 vjeç nga Shqipëria i cili prej kohësh jeton...

I riu shqiptar zhduket pa gjurmë, ja apeli që bën policia/...

Policia britanike ka nisur kërkimet për gjetjen e një adoleshenti shqiptar, i cili rezulton i zhdukur. Kërkimet ppo zhvillohen në Highlands të Britanisë së...

Emri/ I riu shqiptar zhduket pa gjurmë në Spanjë, biseda e...

Zhduket në Madrid i riu nga Patosi, Mario Ferhataj. Në kërkim të tij në studion e emisionit “Pa Gjurmë” në Report Tv, ishte Antoneta...

Detaje nga zhdukja e 18-vjeçarit në Korab, e shoqëronin dy persona...

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e 18-vjeçarit në malin e Korabit. Sipas familjarëve, i riu Ardian Pali ishte ngjitur në Malin...

FOTO/ Misteri, nënoficeri i Gardës i zhdukur prej 8 ditësh. Ja...

Nënoficeri i Gardës së Republikës, Ervin Derguti humbi gjurmët 8 ditë më parë, ndërsa u nis për në punë mëngjesin e 27 prillit. Në studion...

Misteri/ Adoleshentja shqiptare zhduket në Berlin, familjarët: Shkoi në shkollë dhe…

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin, Gjermani. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës...

Shqipëri-Francë/ “Sfida e pamundur”, janë zhdukur 8 mijë bileta

Në pritje që UEFA të hapë "dritën jeshile", shqiptarët janë dyndur në dyqanin zyrtar të Federatës Shqiptare të Futbollit për të siguruar një biletë...

Zhdukja e Bleona Matës, një lajm i madh nga Anglia/ Ekspertët...

Në Britaninë e Madhe, javën e ardhshme, do të nisin kërkimet për Bleona Matën, e zhdukur prej 9 vitesh, e që tani është 16...
WhatsApp DENONCO