E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Zgjedhje boldnew shsot domain

Etiketim: zgjedhje boldnew shsot domain

Gjekmarkaj: Tragjedia e demokracisë shqiptare, vjedhja në mënyrë të përsëritshme e...

Pedagogu dhe deputeti i zgjedhur i PD në Lezhë Agron Gjekmarkaj deklaron se tragjedia e demokracisë shqiptare është vjedhja në mënyrë të përsëritshme e...

VV depoziton në KAS formularin e Ankesave për zgjedhjet e 25...

Lëvizja Vetëvendosja me qendër në Tiranë, ka depozituar në KQZ/KAS formularin për ankesat për zgjedhjet e 25 prillit. Në formular VV dhe kandidati i mbështetur...

Zgjedhjet/ Artan Fuga: PS përdori asetet e qeverisë, PD asnjë faj...

Akademiku i njohur Artan Fuga, i ftuar përmes një lidhje “Skype”, në studion e emisionit “Real Story”, në “News 24”, i bëri një tablo...

Drejtori i NDI: Pretendimet për shkelje në zgjedhje të shqyrtohen me...

Shqipëria ka një shans për të krijuar një konsensus të gjerë”, drejtori i NDI: Pretendimet për shkelje në zgjedhje të shqyrtohen me shpejtësi dhe...

Debat i ashpër Marku-Mazniku: Do ju nxjerrë populli me revoltë nga...

Drejtuesi politik i PD, Mark Marku në qarkun e Lezhës, dhe përfaqësuesi politik i PS, Arbër Mazniku kanë debatuar ashpër në emisionin ‘Opinion’. Marku theksoi...

Zgjedhjet/ Tritan Shehu: PS i bleu votat duke ju premtuar lejimin...

Drejtuesi politik dhe deputeti i dalë nga 25 prillit në qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu u shpreh se nuk duhet fokusi te kritikat ndaj...

Abazi publikon të tjera prova të vjedhjes së votës: Krimi elektoral...

Kandidati i pavaruar në zgjedhjet e 25 Prillit Boiken Abazi, ka sjellë të tjera fakte se si votat e tj janë vjedhur ose manipuluar...

Ja kush janë 28 deputët që nuk e fituan dot mandatin...

Të paktën 28 deputetë të Kuvendit aktual të Shqipërisë nuk ia arritën që të siguronin një tjetër mandat nga zgjedhjet e 25 Prillit, pavarësisht...

‘Çon mesazhe fyese në emër të presidentitn’/ Maliqi denoncon skandalin e...

Kandidati për deputet i LSI-së në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, publikon një rast aspak normal nëpërmjet një statusi në “Facebook”. Maliqi publikon emrin dhe...

Ndërpritet numërimi në Durrës, PD: Fletët e pavlefshme llogariten për PS

Të tjera denoncime vijnë nga demokratët në Durrës për procesin e numërimit të votave për kandidatët. Pas KZAZ 23, është pezulluar numërimi edhe në KZAZ...

Ja kush janë kandidatët më të votuar të PS dhe PD...

Deri në orën 17:00, në Qarkun e Elbasanit janë numëruar 359 kuti nga 511 për votat preferenciale, të cilat do të përcaktojnë deputetët e...

Flet i shituri: Policia shpërndau lekët. Mora 200 mijë lekë për...

Një video denoncim është bërë publik, ku një qytetar pranon se ka shitur votën e tij për 50 mijë lekë të vjetra. Qytetari tregon...

Nard Ndoka: PS bleu votat, e paralajmërova Bashën se Rama …

Kandidati i PD, Nard Ndoka, i ftuar në Breaking në Top Neës, tha se i kishte paralajmëruar të gjithë se Edi Rama do fitonte...
WhatsApp DENONCO