E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Zeri i Amerikes

Etiketim: Zeri i Amerikes

Arrestimi i botuesit Henri Çili, ja çfarë shkruan “Zëri i Amerikës”

Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua...

“Zëri i Amerikës” transmeton LIVE protestën e gazetarëve kundra paketës së...

"Zëri i Amerikës" po e transmeton direkt, protestën e gazetarëve përpara Kuvendit të Republikës kundër paketës së censurës së mediave nga qeveria. Gazetarë dhe aktivistë...

VIDEO/ Zëri i Amerikës: Tërmeti, publikon pamjet e panikut

Një tërmet 6.6 i shkallës Rihter goditi Durrësin në orët e para të mëngjesit të të martës, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale, por...

Zëri i Amerikës: Emërimet në Kushtetuese, thellohet kaosi…

Thellohet kaosi me emërimet në Gjykatën kushtetuese, e kthyer në një mollë sherri, mes Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe shumicës së majtë qeverisëse. Arta...

VIDEO/ Zëri i Amerikës transmeton drejtpërdrejtë protestën te Astiri

'Zëri i Amerikës' po transmeton direkt, pamjet e shembjes së banesave dhe përplasjes së Policisë me banorët e Astirit në Tiranë. Që prej mëngjesit të...

Heqja e mandatit të Kajmakut/ Zëri i Amerikës: U tradhëtua nga...

Në Shqipëri, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi sot shkarkimin nga detyra të kryebashiakut të Vorës Agim Kajmaku, pasi nuk kishte deklaruar në formularin e...

Zëri i Amerikës nuk i ndahet Ramës/ Kritika të forta për...

Nga Mimoza Picari (Zëri i Amerikës) Në Shqipëri media ka pësuar një përkeqësim të vazhdueshëm në 10 vitet e fundit, duke u bazuar në...

Qeveria i anulloi leje qëndrimin/  Ja çfarë i thanë Zërit të...

Ditën e djeshme, gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Elisabeth njoftoi se nuk do të mund të qëndronte më në Shqipëri, e kjo për shkak...
WhatsApp DENONCO