E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Wim Suurbier

Etiketim: Wim Suurbier

3 herë fitues i Ligës së Kampionëve, ndahet nga jeta legjenda...

Wim Suurbier, ish-mbrojtësi legjendar i Holandës dhe Ajaxit të Amsterdamit, është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare. Suurbier, i cili fitoi tri herë Championsin me...
WhatsApp DENONCO