E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Vrasje e 71-vjeçarit

Etiketim: vrasje e 71-vjeçarit

Ekzekutimi i 71-vjecarit në Elbasan/ Policia publikon detajet: Qëlloi mbi policinë...

Pas 5 orë negociatash, fillimisht nga Policia e Elbasanit dhe më pas nga grupi negociator i Renas dhe i grupeve taktike të Reneas me...
WhatsApp DENONCO