E shtunë, Tetor 23, 2021
Etiketimet Vrasja

Etiketim: vrasja

Vr*sja e anëtarit të ‘Bandës së Lushnjës’, policia ka në vëzhgim...

Tri ditë pas gjetjes së trupit të Alban Semakut në breg të Lumit Shkumbin, burime bëjnë me dije se ngjarja është drejt zbardhjes. Policia e...

U ekzekutua kur po shkonte në punë, detaje mbi vr*sjen e...

Mëngjesin e sotëm u vra G.B., 41-vjeçar, në fshatin Batllavë të Podujevës, rrugës duke shkuar në punë. I dyshuari kryesor i kësaj vrasjeje është...

Detajet/ Vra*ja e 31-vjeçares ganeze në Tiranë, Prokuroria merr në pyetje...

Pak ditë pas vrasjes në Tiranë të 31-vjeçares nga Gana prindërit dhe të afërmit e saj kanë dëshmuar në prokurori në lidhje me...

Vr*a gruan, por aktroi/ Biseda e Babis me policinë: Më ndihmoni,...

Kollitje, zvarritje dhe gulçime! Ishte ky teatri që bëri piloti grek Babis Anagnostopoulos kur mori policinë në telefon për të denoncuar grabitjen e sajuar,...

Misteri/ Çollaku dhe Bitri nuk ishin vetëm kur u ekzekutuan, një...

Detaje të reja mësohen nga ekzekutimi i Ardjan Çollakut dhe Lulzim Bitrit mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Burime per Fax News bëjnë me dije...

Vrasja në Elbasan, ja kush është viktima

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e ndodhur në Elbasan këtë pasdite ku një person u ekzekutua me armë zjarri. Referuar burimeve policore, viktima është...

Emri/ I dyshuar për vra*jen e “Dodës”, arrestohet në Gjermani 1...

Florind Shabani, është arrestuar në Gjermani për akuzën e vrasjes së Roland Rexhepit ose siç njihej ndryshe në Elbasan me nofkën “Doda”. Ngjarja e rëndë...

Ekzekutimi i 23 vjeçares në Fier, reagon Artur Metani

Kreu i ILD, Artur Metani, ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Fier, ku një 23-vjeçare u ekzekutua...

Vrau bashkëfshatarin, ja çfarë vendos Gjykata për zjarrfikësin

Gjykata e Tropojës vendosi masën e sigurisë me burg ndaj Altin Ismajlisufi , i cili dyshohet se 4 ditë më parë vrau me armë...

I dyshuar për atentatin ndaj biznesmenit, dosja ndaj Talo Çelës drejt...

Gjykata e Beratit caktoi sot masën e sigurisë arrest në burg në mungesë për Talo Çelën, i dyshuar për atentatin ndaj biznesmenit Irfan Azizi....

Përdhunoi dhe dogji të gjallë 12-vjeçaren në Greqi, rihapet çështja e...

Është rikthyer pas 10 vitesh për hetim çështja e 12-vjeçares shqiptare Zeneida Selimaj, e cila u dogj e gjallë në 2011. Ngjarja e tmerrshme ndodhi...

Grupe bashkëpuntorësh të përfshirë në vrasjen e gazetarit grek, zbulohen detaje...

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e gazetarit grek George Karaivazpara një jave pranë banesës së tij në Alimos. Mediat...

Dogji gruan në makinë dhe më pas vari veten, flet vëllai...

Ngjarja e rëndë e ndodhur mesditën e të shtunës në fshatin ‘Kryemadhenj’ të Golemit, ku bashkëshorti dogji gruan dhe më pas vari veten ka...
WhatsApp DENONCO