E shtunë, Qershor 6, 2020
Etiketimet Vjedhje

Etiketim: vjedhje

Administrata e politizuar/ Mesila Doda: Ja si punonjësi i Hipotekës vidhte...

Ish-deputetja Mesila Doda tha mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" se OSBE/ODIHR ka kërkuar depolitizimin e administratës publike, ndaj dhe sot opozika shprehet se...

Arrestohet 44-vjeçari në Tiranë, vodhi shtëpinë e bashkëjetueses me shokët

Policia e Tiranës ka arrestuar një 44-vjeçar pasi akuzohet për disa vepra penale, ndër to dhe dhunimin e partneres së tij. Specialistët për Hetimin e...

Arrestohet 55-vjeçari shqiptar/ Njihej si “miu” i supermarketeve, ja çfarë vidhte

Një shqiptar, 55 vjeç, po përballet me akuzat e vjedhjeve të disa supermarketeve në Greqi. 55-vjeçari, njihej nga policia greke si "miu i supermarketeve", ndërsa...

Bllokuan çelsin/ Si u vodhën 250 milion lekë nga ‘Range Rover-i’...

Policia arrestoi dje Donald Hoxhajn dhe Gentian Kanen, pasi akuzohen se vodhën 250 milion lekë nga makina e biznesmenit Flamur Behi në Qendrën Tregtare...

Arrestohen marokenët, vidhnin me dhunë në Tiranë/ Detajet

Policia e Tiranës arrestoi dy marokenë në operacionin e koduar “Befasia”. Ata dyshohen për një sërë vjedhjesh të kryera në zonën e Ali Demit...

E akuzuan për vjedhjen e 1 milion frangave/ Çifti zvicerian ka...

Reperja shqiptare Loredana Zefi u bë pjesë e një skandali pak kohë më parë, pasi u akuzua nga një çift zviceran për vjedhjen e...

Korinth/ Përplasje me armë zjarri mes policisë dhe 3 shqiptarëve, dy...

Një konflikt me armë zjarri është shënuar në Korinth të Greqisë, me protagonistë policinë greke dhe tre shqiptarëve. Raportohet se policia greke po vëzhgonte prej...

“Soros fiton 3 herë me skemën e rrjepjeve të PPP-ve”/ Avokati...

Avokati Altin Goxhaj përmes një postimi në rrjet shkruan se Soros fiton 3 herë me skemën e rrjepjeve të PPP-ve. "A e dini pse Soros...

U vodh një pulë, Policia çon dosje në Prokurori (Dokument)

Një rast sa i çuditshëm aq edhe komik, është dërguar nga Policia në Prokurori, ndërkohë që krime të rënda po ndodhin dita ditës në...

Vidhet kablli elektrik, shëtitorja përgjatë ‘Lungomares’ pa drita (FOTO)

Ndonëse nuk na ndajnë shumë ditë nga festat e fundvitit, një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në Vlorë, ku persona ende të paidentifikuar...

Vidhnin banesat, arrestohen tre shqiptarë në Itali (Emra+Foto)

Dje pasdite, karabinierët e Piglios kanë arrestuar 3 shqiptarë, të akuzuar për grabitje të dhunshme. Shqiptarët e arrestuar janë Ermal Gjeta, 29 vjeç akuzuar...

Vjedh bankën ku punonte dhe poston fotot në Instagram, arrestohet menjëherë

Arlando Henderson është një i ri nga Kalifornia i cili synonte të bëhej këngëtar i muzikës rap por është arrestuar pasi ka bërë foto...

Tentoi të vidhte dy automjete, si u pikas nga banori 25-vjeçari,...

Një shtetas 25-vjeçar ka rënë në prangat, pasi u pikas nga banorët në tentativë për të vjedhur në 2 automjete të parkuara pranë një pallati...
WhatsApp DENONCO