E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Varferia burri boldnew shost domain

Etiketim: varferia burri boldnew shost domain

Histori prekëse/ Varfëria e një burri në Korçë dhe ëndrra e...

Dimri i ashpër dhe dëbora nuk sjellin vetëm vizitorë në Korçë. Bashkë me to, sjell edhe shtim të vuajtjeve dhe pamundësisë për të siguruar...
WhatsApp DENONCO