E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Uje

Etiketim: uje

VIDEO/ “Nga uji i çezmave që konsumohet, te blerja e kolive...

Kryebashkiaku Erjon Veliaj prej disa ditësh shfaqet duke shpërndarë ndihma te familjet në nevojë në kohën kur vendi ndodhet në një situatë pandemie me...

Mos gënjeni veten me doreza dhe dezinfektantë/ Nga virusi ju mbron...

Asgjë nuk ju mbron më shumë nga koronavirusi sesa shmangia e kontakteve dhe larja e duarve me ujë dhe sapun. Përdorimi i dezinfektantëve për duart...

E frikshme! Ja çfarë ndodh me trupin nëse nuk konsumojmë shumë...

Uji është më i domosdoshëm për trupin se gjithçka tjetër që mund të konsumoni. Uji mundëson funksionimin e organeve në mënyrën e duhur, prandaj...

LSI akuza Veliajt për privatizimin e ujësjellësit: Fituesit janë të paracaktuar

Lëvizja Socialiste për Integrim denoncon aferat e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj për të cilin thotë se është duke fundosur ekonominë e qytetarëve dhe...

Edhe furnizimi me ujë me PPP/ Qeveria e parashikon në pr/ligjin...

Pas rrugëve, shërbimeve spitalore, aeroporteve e porteve, radha i ka ardhur furnizimit me ujë të pijshëm dhe largimit të ujrave të zeza që të...

Denoncimi i Berishës/ ‘Mafia e ujit e Lal plehut vazhdon të...

Banorët e zonës së Astirit në Tiranë vazhdojnë të vuajnë mungesën e ujit të pijshëm dhe të detyrohen të blejnë tek autobotet që qarkullojnë...

FOTO/ Të rinjtë hedhin kapsolla, policia e Lleshit i lag me...

Disa kapsolla janë hedhur në oborrin e Kuvendit të Shqipërisë, në një kohë që deputetët ishin mbledhur në seancë plenare. Kapsollat janë hedhur nga një...
WhatsApp DENONCO