E mërkurë, Janar 27, 2021
Etiketimet Trau ne rrugen e kombit

Etiketim: trau ne rrugen e kombit

Rikthehet trau në “Rrugën e Kombit”, shumë shpejt kalimi me pagesë

Në “Rrugën e Kombit” prej disa javësh vijon puna për të ndërtuar dhe zgjeruar zonën ku do të rinisë të paguhet taksa e kalimit. Përveç...
WhatsApp DENONCO