E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Topçinjtë

Etiketim: topçinjtë

Arsenali merr barazimin e radhës, Championsi tashmë një mirazh

Është mbyllur takimi mes Burnley dhe Arsenal, në barazim 0-0. “Topçinjtë” regjistrojnë kështu barazimin e katërt radhazi në kampionat. Një lojë e vakët e nga...

Heroi i Arsenalit: Ancelotti zgjedhja e gabuar për Topçinjtë

Carlo Ancelotti pas shkarkimit nga ana e Napolit, përflitet për një kalim te skuadra e Arsenalit. Ndërsa në një intervistë për mediat Britanike, legjenda e...

James Rodrigues refuzon kalimin te Arsenal

Dëshira e James Rodrigues gjithmonë ka qenë të qëndrojë te Reali i Madridit, por mesfushori kolumbian asnjëherë nuk ka qenë i preferuari i Zidane. Sipas...
WhatsApp DENONCO