E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Tom Cruise

Etiketim: Tom Cruise

Zbulohet lidhja e fshehtë e Tom Cruise me aktoren 20 vite...

Aktori i famshëm Tom Cruise ka nisur një histori të re dashurie me kolegen e tij të “Mission Impossible 7”, Hayley Atwell. Pas xhirimeve...

Tom Cruis shpërthen në të bërtitura gjatë xhirimeve të filmit, stafi...

Pesë anëtarë të stafit të “Mission Impossible” kanë dhënë dorëheqjen, pasi Tom Cruise shpërtheu sërish në të bërtitura ndaj tyre, raporton “Mirror”. Ditën e djeshme,...

Nuk zbatuan rregullat anti-covid, Tom Cruise shpërthen në të shara ndaj...

Aktori i famshëm Tom Cruise është regjistruar së fundmi duke ulëritur dhe qortuar dy anëtarët e ekipit të filmit të “Misioni: I pamundur 7’’...

E frikshme/ Tom Cruise rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më...

Aktori i njohur, Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible 7”. Por ai ka pësuar...

Tom Cruise do jetë i pari në historinë e njerëzimit që...

Ylli i Hollivudit Tom Cruise,do jetë i pari në historinë e njerëzimit që do të realizojë filmin e parë të filmuar në hapësirë. Sipas “Space...

Tom Cruise me helikopter privat, ndërsa vajza e tij e birësuar...

Tom Cruise udhëton me heliktopter, ndërsa vajza e tij pret  urbanin, dy skaje të largëta mes tyre. Prej disa ditësh, një foto ku shfaqet vajza...

Tom Cruise po ndërton një fshat vetëm për të xhiruar filmin...

Aktori i njohur Tom Cruise po ndërton një fshat ku supozohet të mos ketë asnjë të infektuar, në një vend të braktisur në Oxfordshire,...

Tom Cruise arrin marrëveshjen me NASA-n për të realizuar filmin e...

NASA po punon me aktorin e famshëm Tom Cruise për të filmuar në stacionin ndërkombëtar hapësinor. Nuk ka detaje të filmit, por është zbuluar...
WhatsApp DENONCO