E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Tiktok dhe WeChat

Etiketim: Tiktok dhe WeChat

“Vjedhin të dhënat e amerikanëve”/ SHBA do të bllokojë shkarkimin e...

Duke nisur nga 20 shtatori, amerikanët nuk do të mund të shkarkojnë aplikacionet TikTok dhe WeChat në smartphone-ët e tyre. Vendimi është marrë nga Departamenti...
WhatsApp DENONCO