E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Tedi blushi

Etiketim: tedi blushi

Pas publikimit të raportit të Venecias, reagon Presidenca

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, ka reaguar sot pas publikimit të raportit nga Komisionii Venecias. Në një njoftim në mediat sociale, Blushi shkruan se...

Thumbat ndaj Metës/ Reagimi nga Presidenca: Jepini zanaksin të qetësohet!

Pas akuzave të kryeministrit Edi Rama nga dita e tretë e Kongresit të PS-së në drejtim të Presidentit Ilir Meta, ka ardhur reagimi nga...

“Koha për llogari”/ Meta kallëzim penal për Etilda Gjonajn

Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka reaguar pas daljes së sotme për mediat të Etilda Gjonajt, duke thënë se ajo nuk i dha...

Më shantazhuan dy persona, njëri fliste në gjuhë të huaj/ Zëdhënësi...

Tedi Blushi, Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, u paraqit sot te Prokuroria e Tiranës ku është pyetur lidhur me akuzat e tij dhe të...

“Shantazh nga Ambasada e huaj”/ Këshilltari i Metës thirret në Prokurori

Këshilltari i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi është thirrur në Prokurori, vetëm pak ditë pasi Presidenca i bëri kërkesë Prokurorisë për të verifikuar numrin...

Nisma e PS për ndryshime kushtetuese/ Reagon Presidenca: Meta dhe populli...

Këshilltari i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, ka reaguar lidhur me nismën e Partrisë Socialiste për hartimin e një strategjie të re kundër nismave...

“Do i marrin vesh dhe ndërkombëtarët”/ Paralajmërimi i fortë nga Presidenca:...

Presidenti Ilir Meta parlajmëron nxjerjen e një video me prova të reja kundër gjyqtarit Ardian Dvorani. Zëdhënësi i presidencës, Tedi Blushi, thotë se bëhet...

Përplasja mes Baton Haxhiut dhe zëdhënësit të Metës/ Zëdhënës i Stanishiçit,...

Një debat në distancë është zhvilluar mes analistit Baton Haxhiu, i njohur për afërsinë me Kryeministrin Edi Rama, dhe Zëdhënësit të Presidentit Ilir Meta,...
WhatsApp DENONCO