E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Te ardhurat e uleta

Etiketim: te ardhurat e uleta

Raporti/ Shqipëria, me të ardhurat dhe konsumin më të ulët në...

Me të ardhurat për frymë që janë sa 31% e mesatares së Bashkimit Europian, Shqipëria është renditur e fundit në Europë dhe për vitin...
WhatsApp DENONCO