E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Tavo

Etiketim: tavo

Vangjel Tavo: PS e ka humbur toruan. Nuk i pranojnë njerëzit...

Ish-deputeti Vangjel Tavo, i cili do të kryesojë listën e LSI-së në qarkun e Gjirokastrës, ka ironizuar Partinë Socialiste pasi disa figura të njohura...

Tavo: Ja si Rama po e përdor pandeminë për përfitime elektorale

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo, teksa ka komentuar situatën e rënduar në të cilën po kalon vendi ynë nga Covid-19, thotë se fillimisht qeveria...

Tavo: 25 prilli, kapitullimi i plotë i Rilindjes. Rama i panikosur...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Vangjel Tavo, deklaron se 25 prilli është dita e fitores së madhe dhe kapitullimi i plotë i “Rilindjes”. Në...

Çuçi tha se PS iu bashkua një deputete e LSI, reagon...

Ministri i Brendshëm, Bled Çuçi, drejtues politik i PS-së për Qarkun e Gjirokastrës, tha sot se socialistëve iu bashkua edhe deputetja Adiola Braha. Çuçi...

“Pas Nasip Naços edhe Vangjel Tavo i bashkohet Ramës”, vjen reagimi...

Ditët e fundit mediat pranë qeverisë kanë nisur një fushatë të fortë me lajme, sipas të cilave mjaft eksponentë të lartë të Lëvizjes Socialiste...

Propozimi i ish-ministrit: Kthimi i emigrantëve, teste të shpejta dhe falas...

Duke parë që emigrantët po rikthehen në vend në këtë situatë të rëndë të Covid-19, ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo, thotë se duhen që...

“Mbroni bluzat e bardha, janë heronjtë e heshtur”, thirrja e ish-deputetit

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Vangjel Tavo, i cili me profesion është mjek, ka bërë një apel të fortë në adresë të qeverisë...

Vetëvrasja te “Shefqet Ndroqi”, ish-ministri i Shëndetësisë: Mungojnë pajisjet mjekësore

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo, ka reaguar lidhur me gjarjen e rëndë që ndodhi te spitali "Shefqet Ndroqi", ku një pacient 60-vjeçar u vetëhodh...

Negociatat/ Tavo-Ramës: Përgjegjësia e sektit të Rilindjes, kushtet i çove nga...

Sot në Mynih, kryeministri Edi Rama tha se shkak i mos çeljes së negociatave të Integrimit në BE është Europa. Por ish-deputeti i LSI-së,...

VIDEO/ Duhet apo s’duhet maska, ish-deputeti: Amatorë, pinokë dhe gaztorë

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Vangjel Tavo, reagon pas vendimit të Kryeministrit Edi Rama për të bërë të detyrueshme mbajtjen e maskës anti-Covid...

“Misioni i shqiptarëve, të largojnë sektin e Rilindjes”/ Thirrja e ish-deputetit

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo, shprehet se në 7 vite qeverisje, kryeministri Edi Rama nuk ka mbajtur asnjë premtim. Duke renditur disa nga premtimet...

“Boll u tallët me mjekët, turp të keni”, thirrja e ish-ministrit...

Ish-deputeti i LSI, Vangjel Tavo akuzon qeverinë se po tallet me mjekët. Teksa kujton deklaratën e ministres së Shëndetësisë, e cila tha se kërkesat...

Denoncimi i mjekut: Rastet që dyshohen për Covid nuk u bëhen...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Vangjel Tavo bëri publik një mesazh të mbërritur në adresën e tij, ku një mjek denoncon situatën kaotike...
WhatsApp DENONCO