E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Takimi

Etiketim: takimi

Ambasadori i BE-së në zyrën e Bashës, çfarë po ndodh…

Luigi Soreca, Ambasadori i BE-së në Tiranë, po zhvillon një takim me kreun demokrat Lulzim Basha, në selinë e Partisë Demokratike. Takimi realizohet disa...

Kryemadhi në zyrën e Bashës, çfarë po ndodh me opozitën…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe kreu demokrat Lulzim Basha, po zhvillojnë një takim në selinë e PD-së. Takimi realizohet një ditë para zhvillimit...

“Bashkia që duam” çon Ramën në zonën e Taulantit/ Nesër në...

Kryeministri Edi Rama do të jetë nesër në Librazhd, ku në orën 12:00 pritet të prezantojë kandidatin e PS-së për kryebashkiak në kuadër të...

VIDEO+FOTO/ Basha: Gjiknuri, hajduti me 7 palë çizme. Rama si zombie,...

Kreu demokrat Lulzim Bashan ë një takim me banorë të Malësisë së Madhe tha se një nga dramat më të mëdha është rritja e...

Rama, darkë me të besuarit në Durrës/ Ja kush janë drejtorët...

Pas takimit të zhvilluar ne qendër të Durrësit, nën sloganin “Bashkia që Duam”, mësohet se kryeministri Rama po zhvillon një darkë informale me disa...

VIDEO/ Garda seleksionon pjesëmarrësit në takimin me Ramën, pse ka frikë…

Edi Rama ishte sot i pranishëm në Durrës, në një takim në kuadër të asaj që tashmë njihet si turi “Bashkia që Duam”. Ashtu si...

Erjon Veliaj po përdoret si letër higjenike nga Edi Rama…

Lali Eri ka marë rolin e vullnetarëve të Enverit të 1991, ku nisën të organizoheshin anti-mitingjet e para kundër mitingjeve popullore që organizonte PD...
WhatsApp DENONCO