E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Sulm media

Etiketim: sulm media

“Fike televizorin se është si shejtani në shtëpi”/ Rama nuk ndal...

Pavarësisht situatës së krijuar nga tërmeti dhe mijëra qytetarëve që kanë mbetur pa shtëpi, Kryeministri Edi Rama nuk ka ndalur sulmet ndaj mediave. Ndërsa...
WhatsApp DENONCO