E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Stresi boldnew shsot domain

Etiketim: stresi boldnew shsot domain

Stresi i hap zemrën fansave: Ëndrra ime e vetme që kam...

Prej disa kohe reperi Stresi ndodhet larg Shqipërisë dhe nuk dihet se kur mund të kthehet në vendin e tij. Reperi ndodhet aktualisht në Britaninë...
WhatsApp DENONCO