Stresi i hap zemrën fansave: Ëndrra ime e vetme që kam të kem një djalë si ky në foto

Prej disa kohe reperi Stresi ndodhet larg Shqipërisë dhe nuk dihet se kur mund të kthehet në vendin e tij.

Reperi ndodhet aktualisht në Britaninë e Madhe, megjithatë ai ka qëndruar gjithmonë aktiv në rrjete sociale duke komunikuar me fasnat e tij.

Jo rrallë herë në rubrikën ‘Më bëj një pyetje’, reperi i është përgjigjur me sinqeritet pyetjeve që ata kanë për të.

Gjatë një bisedës fundit virtuale me ta, dikush e ka pyetur reperin:

LEXO EDHE  Akuzohej për prostitucion dhe trafik droge, ja me sa vite burg është dënuar modelja e Playboy

“Vajte 40 vjeç kur do krijosh familje?”

Stresi ka treguar se në fakt kjo është dëshira e tij më e madhe dhe madje e ka vendosur se çfarë fëmije dëshiron të ketë në të ardhmen.

“Ëndrra ime e vetme që kam të kem një djalë si ky në foto”, është përgjigjur Stresi, teksa ka publikuar një foto të tij nga fëmijëria.