E shtunë, Korrik 24, 2021
Etiketimet Shqiptari

Etiketim: Shqiptari

Prej 1 jave Policia Britanike në kërkim të gjurmëve të tij,...

Policia britanike po kërkon ndihmën e publikut për të gjetur shqiptarin e zhdukur, Fatos Ahmeti. Policia thotë se ata janë të shqetësuar për adoleshentin e...

“Jeta ime është në fije të perit”, historia tragjike e shqiptarit...

Muzikanti shqiptar Eduard Derka, i njohur me emrin e artit “Eduard DB” ose “EDB” ndodhet sot pas hekurave të qelisë në Greqi dhe jeta...

Përdhunoi dhe dogji të gjallë 12-vjeçaren në Greqi, rihapet çështja e...

Është rikthyer pas 10 vitesh për hetim çështja e 12-vjeçares shqiptare Zeneida Selimaj, e cila u dogj e gjallë në 2011. Ngjarja e tmerrshme ndodhi...

Emrat/ Komandanti italian i policisë i hakmerret kolegut duke i vendosur...

Një shef i policisë lokale italiane u arrestua të martën për përpjekjen për të futur në burg oficerin e tij komandues duke vendosur kokainë...

Detajet/ Akuzohet se i hoqi oksigjenin grekut të intubuar, ja çfarë...

Shqiptari 60-vjeçar që dyshohet t’i ketë hequr aparatin e fymëmarrjes një të moshuari grek në Kryqin e Kuq ka mohuar akuzat, raportojnë mediat greke. “Ai...

I hoqi oksigjenin grekut me COVID, si u zbulua shqiptari/ Detajet

Mediat greke raportuan sot mbi vdekjen e një të moshuari, 76-vjeç, në një nga spitalet COVID, të cilit iu hoq tubi i oksigjenit nga...

I papunë, 27 vjeçari shqiptar kapet me rreth 300 mijë euro...

Policia italiane ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar, pasi u kap me një sasie të madhe kokaine dhe mijëra euro. Shqiptari u arrestua nga agjentët...

I vjedhin statujën e gjelit, shqiptari në SHBA vendos 1 mijë...

Pronari shqiptar i një restoranti në Wisconsin me të vërtetë dëshiron që gjeli i tij të kthehet. Javën e kaluar, dikush vodhi një statujë...

Hiqej si shërues, shqiptari p*rdhunon 22-vjeçaren greke

Një shqiptar u arrestua nga policia greke pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë 22-vjeçare ne Larisa të Greqisë. I arrestuari, identiteti i të cilit...

Organizoi festë në ishullin grek, arrestohet 20-vjeçari shqiptar

Një 20-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke në ishullin Kos, pasi akuzohet se ka organizuar një festë me miqtë në kohë pandemie. Mësohet se...

E lidhi me zinxhir dhe dhunoi djalin 16-vjeçar, arrestohet shqiptari

Policia italiane arrestoi një 54-vjeçar shqiptar për shkak se kishte dhunuar të birin e tij të mitur, 16-vjeç. Sipas policisë gjithçka filloi me një shëtitje...

E ngatërruan me hajdutin e xhepave, shqiptari shpërndante drogë/ Ja si...

Një shqiptar 38 vjeçar u arrestua nga policia italiane, gjatë një kontrolli rutinë, teksa tradhëtoi vetveten. Shqiptari i parregull në Itali po udhëtonte me një...

Arrestohet 34-vjeçari shqiptar, ja për çfarë akuzohet

Një 34-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane në Ravena me akuzën e keqtrajtimit të familjarëve dhe bashkëjetuesve. Të premten, agjentët e Policisë e dërguan...
WhatsApp DENONCO