E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Shkodra vrasje boldnew shsot domain

Etiketim: shkodra vrasje boldnew shsot domain

Tronditet Shkodra/ Vëllai vret motrën

Një krim tronditës ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Vëllai ka qëlluar dhe ka vrarë motrën  e tij. Ende nuk dihen detaje në lidhje...
WhatsApp DENONCO