Tronditet Shkodra/ Vëllai vret motrën

Një krim tronditës ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Vëllai ka qëlluar dhe ka vrarë motrën  e tij.

Ende nuk dihen detaje në lidhje me ngjarjen tronditëse, por krimi ka ndodhur pranë shkollës ‘Ndoc Mazi’, në Shkodër.

LEXO EDHE  VIDEO/ Kontrolle në rrugë me makina pa logo, policia "kap mat" shoferët me shpejtësi 151 km/h