E shtunë, Shkurt 22, 2020
Etiketimet Sherr me thike

Etiketim: sherr me thike

Sherr me thika/ Vëllezërit plagosin në gjoks dhe fytyrë të riun...

Mbrëmjen e djeshme rreth ores 23:30, në lagjen “18 shtatori” pranë tregut të fruta perimeve në Gjirokastër, dy vëllezërit Enea dhe Kristofor Xhelili 24...
WhatsApp DENONCO