E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Sevap

Etiketim: sevap

Boni sevap për Knut Fleckenstein jua boft Zoti mar…!

Nga Boldnews.al Ai është vartësi i Gramoz Ruçit, këshilltar i tij. Vjen nga bota përëndimore dhe ka përfaqësuar Gjermaninë në Parlamentin Europian, por në fundin...
WhatsApp DENONCO