E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Seldi Qalliu

Etiketim: Seldi Qalliu

Partnerja e Seldit flet për Mimoza Shkodrën: Më bëhet qefi që...

Këngëtari Seldi Qalliu  bëri publike lidhjen e tij me modelen bukuroshe të quajtur Sindi Cela vetëm pak ditë më parë. Të ftuar në “Why Not”,...

Seldi tregon si u njoh me të dashurën: Nuk ma varte...

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe punon...

Partnerja i bën Seldit pyetjen epike: Sa herë je fejuar?

Pak ditë më parë Seldi na prezanto me partneren e tij, Sindin. Këngëtari publikoi një foto me vajzën në fjalë kur ajo kishte ditëlindjen...

Zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të...

Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditën e saj të lindjes....

Seldi Qalliu zyrtarizon lidhjen e re pas ndarjes nga Mimoza Shkodra...

Seldi Qalliu fillimisht u përfol për lidhjen që kishte krijuar në Big Brother Albania, më pas për fejesën me Dafina Zekën dhe së fundmi...

Këngëtari i njohur shqiptar fotografohet në hotel me një vajzë misterioze

Këngëtari Seldi Qalliu na ka habitur me një postim të bërë në Instagram. Ai është shfaqur krahas një vajze në një dhomë hoteli teksa...

Ç’ndodhi me jetën intime të Seldi Qalliut gjatë dy vitesh zhdukje?

Këngëtari i njohur Seldi Qalliu ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor, duke u bërë më në fund i gjallë...
WhatsApp DENONCO