E shtunë, Qershor 6, 2020
Etiketimet Sekuestro

Etiketim: sekuestro

Nuk kishin paguar 700 mijë lekë detyrime, sekuestrohet një ngarkesë mallrash...

Një sasi e konsiderueshme e mallrash ushqimorë është sekuestruar në Doganën e Durrësit për shkak se nuk ishin paguar detyrimet tatimorë që kapin vlerën...

“Filloi me sukses të madh operacioni Forca e Krimit!”/ Berisha: Grupet...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar përmes një postimi në rrjet operacionin e parë anti-KÇK, që kishte të bënte me sekuestrimin e një resorti në...

Dokumenti ekskluziv/ Bllofi i KÇK-së së Ramës. “Golden” u sekuestrua në...

Kompleksi “Golden” në Xhafzotaj, referuar QKB-së në pronësi të Altin Hajrit, në kërkim si i dyshuar në rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, rezulton...

Me syze, makina të blinduara dhe …/ Ja policët që do...

Qeveria miratoi një akt-normativ, që ka fuqinë e një ligji, mbi atë që Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si anti-KÇK. Pritet që nesër forcat...

Sekuestro pasurive me vlerë mbi 540 mijë euro/ Ja kujt i...

Disa pasuri me vlerë mbi 543 452 euro janë vendosur në sekuestro preventive pas vendimit të Gjykatës të Shkallës së Parë në Vlorë. Sipas një...

Dyshime për pastrim parash/ Sekuestrohen pasuri me vlerë 500 000 euro

Sekuestro preventive mbi disa pasuri me vlerë rreth 500.000 euro, që dyshohen se janë përfituar nga veprimtaria kriminale e pastrimit të parave. Burime zyrtare nga...

Pronat e sekuestruara të mafies, ja deri kur ka afat projekti...

Është hapur zyrtarisht Raundi i Katërt për projekt-propozime nëkuadër të programit C.A.U.S.E. – Përdorimi i Pronave të Konfiskuara për Sipërmarrje Sociale. Sipas njoftimit tëAutoriteti...
WhatsApp DENONCO