E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Saimiri shobiz boldnew shost domain

Etiketim: saimiri shobiz boldnew shost domain

Spektakli vazhdon! Saimiri shfaqet krah disa vajzave të tjera, ja cili...

Vazhdon të shoqërohet me polemika largimi i Saimirit në Gjermani dhe nga ana tjetër qëndrimi i Merit në Shqipëri ka habitur ndjekësit e tyre...
WhatsApp DENONCO