E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Sahate

Etiketim: sahate

Me koncension edhe sahatët e energjisë elektrike

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë bëri me dije se tashmë është zgjedhur konsulenti që do ta asistojë qeverinë shqiptare lidhur me politikat standarde dhe...
WhatsApp DENONCO