E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Sadiku

Etiketim: sadiku

Ish-futbollisti dhe trajneri i njohur pas humbjes së Shqipërisë: Performancë mizerje,...

Edmond Gëzdari, ish-futbollisti dhe trajneri shqiptar, ka kritikuar ashpër performancën e  dobët të ekipit kombëtart teksa këta të fundit u mundën 1-0 ndaj Lituanisë...

Shqipëri-Lituani/ Mbyllet pjesa e parë, dështim total i Sadikut, Trashit dhe...

Janë luajtur 45 minuta lojë por ende nuk është zhbllokuar rezultati në duelin ndërmjet Shqipërisë dhe Lituanisë e vlefshme për Grupin 4 të Ligës...

Dopieta e Sadikut i jep fitoren Malagës (Video)

Armando Sadiku ka rezultuar njeriu i ndeshjes në fitoren e rëndësishme të Malaga-s kundër Tenerife-s të vlefshme për La Liga-n e dytë Spanjolle. Sulmuesi ka...
WhatsApp DENONCO