E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Rrufe boldnews host domain

Etiketim: rrufe boldnews host domain

Pamje të frikshme/ Momenti kur rrufeja godet qendrën tregtare (Video)

Nju Jorku është duke u përballur me kushte të vështira atmosferike.  Stuhi të shumta kanë e shi të furishme kanë prekur vendin këto ditë. Në...

E rëndë/ 16 të rinj vdesin duke bërë selfie kur bie...

Një goditje rrufeje vrau të paktën 16 njerëz dhe plagosi shumë të tjerë në Jaipur në Indinë veriore. Të gjithë personat që ndërruan jetë...
WhatsApp DENONCO