E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Rina balaj

Etiketim: rina balaj

Rina Balaj ka shkelur ligjin dhe ka bërë gjëra ilegale (Foto)

Rina Balaj u është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram. Ndjekësit i kanë parashtruar pyetje të ndryshme dhe Rina nuk ka...

Rina Balaj në një lidhje dashurie me reperin e njohur (Foto)

Rina është rikthyer në rrjetet sociale pas një kohe dhe duket se ka vendosur të mos fshehë më asgjë për publikun. Fjala është për reperen...

VIP-at e Kosovës që hapin dyert e shtëpive të tyre për...

Artistët tanë janë shprehur të gatshëm t’i strehojnë në shtëpitë e tyre të prekurit nga tërmeti. Mobilizimi i shqiptarëve në rastin e tragjedisë që i...

U zhduk për një muaj/ Këngëtarja tregon zhgënjimin që përjetoi me...

Rina Balaj i mungoi publikut për 1 muaj  pasi reperja vendosi të qëndronte larg rrjeteve sociale dhe të merrte pak pushim edhe nga muzika....
WhatsApp DENONCO